auto - korpowscy

NIEZALEŻNY SERWIS POWYPADKOWY

To firma rodzinna, w której od trzech pokoleń zajmujemy się naprawami samochodów.
Specjalizujemy się w naprawach powypadkowych samochodów osobowych, terenowych i dostawczych. Profesjonalne wyposażenie zakładu (komora lakiernicza, auto-rama, system pomiarowy, potery, zgrzewarki itd.) oraz stała i niezawodna kadra pracownicza, pozwala nam na osiąganie bardzo dobrych wyników w pracy. Oferujemy naszym klientom możliwość napraw indywidualnych oraz bezgotówkowych.
Likwidujemy szkody z ubezpieczenia OC i AC wraz z ich pełną obsługą przy współpracy z takimi towarzystwami ubezpieczeniowymi jak: PZU, WARTA, HESTIA, COMPENSA, TUW, MTU, HDI, PZMOT i innymi. Oznacza to, iż w przypadku zgłoszenia szkody w towarzystwie ubezpieczeniowym, klient nie angażuje swoich środków finansowych w naprawę swojego auta, nie zajmuje się sprawami formalnymi z towarzystwem ubezpieczeniowym a odbiera profesjonalnie naprawiony samochód.
Na czas naprawy nasi klienci mogą skorzystać z aut zastępczych. Samochody pozostawione u nas są w pełni bezpieczne, zapewnia to system ochrony i monitoringu działający przez 24h na dobę. Ponadto posiadamy specjalistyczny samochód pomocy drogowej, którym świadczymy usługi holownicze na terenie kraju i za granicą.
Oferujemy także pełen zakres napraw mechanicznych takich jak:
    > naprawy układów rozrządu
    > pełną obsługę i naprawę układów klimatyzacji w autach
    > wymiany, montażu i sprzedaży opon nowych i używanych
    > geometrii zawieszeń
    > diagnostyki komputerowej silników, układów ABS, SRS,            ASR itp.
Posiadamy także magazyn części zamiennych nowych i używanych, który uzupełniamy raz w tygodniu zaopatrując sie na giełdach w Poznaniu i Lubiniu.

kompleksowe naprawy powypadkowe

komora lakiernicza

auto-rama

skup-sprzedaż samochodów

sprzedaż części

bezgotówkowe rozliczenia

pomoc drogowa - holowanie

geometria kół

Drodzy Państwo

SERDECZNIE ZAPRASZAMY NASZYCH STAŁYCH ORAZ PRZYSZŁYCH KLIENTÓW DO WSPÓŁPRACY